Vigor 2962F Dual WAN glasvezel router 4 Gigabit LAN, 200 VPN LAN-LAN IPSEC, IPv6

Productomschrijving

De Vigor 2962F is de krachtigste dual WAN glasvezel router uit ons assortiment. De glasvezel poort kan gecombineerd worden met de 2,5Gbe poort voor optimale load balancing en fail over functionaliteiten. Met 2,4Gbps NAT performance, 200 VPN LAN-to-LAN tunnels en 20 VLAN’s is dit model direct inzetbaar in eenvoudige en meer complexe netwerkomgevingen.

SFP module
De Vigor 2962F wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km – RX1490/1550 nm – TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland.

Rackmountable
Dit product wordt geleverd in een metalen behuizing en kan, middels bijgeleverde beugels, eenvoudig in een 19” patchkast worden gemonteerd.

Specifications:

  • LAN/WAN configurable ports (1 × 2.5GbE & 1 x SFP/GbE combo)
  • 4 Gigabit Ethernet LAN ports
  • USB for 3G/4G USB mode, printer, network storage or temperature sensor
  • 200 simultaneous VPN tunnels including up to 50 SSL VPN
  • Support High Availability (hardware redundancy)
  • Central Management for VigorAP & VigorSwitch
Productspecificaties

Merk

DrayTek

DrayTek

Vigor 2962F Dual WAN glasvezel router 4 Gigabit LAN, 200 VPN LAN-LAN IPSEC, IPv6

Uitverkocht

Schrijf je in op de wachtlijst om een ​​e-mail te ontvangen wanneer dit product beschikbaar komt

Voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
Reuze assortiment
Voor €5 bij je thuisbezorgd!
Niet goed, geld terug
Productomschrijving

De Vigor 2962F is de krachtigste dual WAN glasvezel router uit ons assortiment. De glasvezel poort kan gecombineerd worden met de 2,5Gbe poort voor optimale load balancing en fail over functionaliteiten. Met 2,4Gbps NAT performance, 200 VPN LAN-to-LAN tunnels en 20 VLAN’s is dit model direct inzetbaar in eenvoudige en meer complexe netwerkomgevingen.

SFP module
De Vigor 2962F wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km – RX1490/1550 nm – TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland.

Rackmountable
Dit product wordt geleverd in een metalen behuizing en kan, middels bijgeleverde beugels, eenvoudig in een 19” patchkast worden gemonteerd.

Specifications:

  • LAN/WAN configurable ports (1 × 2.5GbE & 1 x SFP/GbE combo)
  • 4 Gigabit Ethernet LAN ports
  • USB for 3G/4G USB mode, printer, network storage or temperature sensor
  • 200 simultaneous VPN tunnels including up to 50 SSL VPN
  • Support High Availability (hardware redundancy)
  • Central Management for VigorAP & VigorSwitch
Productspecificaties

Merk

DrayTek