Vigor 2135FV Glasvezel Gigabit router

Productomschrijving

Vigor 2135FV Glasvezel Gigabit router, inclusief fiber module RX 1490/1550 nm – TX 1310 nm – SC receptacle – 20km – 100/1000Mbps en XFpakket, 4 Gigabit LAN poorten, 2 FXS poorten, 2 USB poorten, 2 VPN

De Vigor 2135F serie bestaat uit glasvezel routers voor het particuliere en klein zakelijke marktsegment, geschikt voor FttH. De router heeft een Gigabit glasvezel slot en 4 Gigabit LAN poorten. Op de LAN interfaces kunnen tot 4 LAN subnetten worden gecreëerd, optioneel gecombineerd met tag based VLAN. De Vigor 2135F serie is standaard uitgerust met 2 FXS poorten voor Voice en 2 USB poorten die te gebruiken zijn voor storage, printer of 4G backup.

Verder heeft de router uitgebreide DrayTek functionaliteiten, zoals een firewall, VPN server voor 2 simultane VPN verbindingen, Access Point Management, Hotspot Webportal met social login en nog veel meer functionaliteiten.

Wireless
Het ac-model heeft zowel een 802.11ac (867 Mbps) als ook een 802.11n (300 Mbps) access point. Beide wireless frequenties kunnen simultaan opereren.

SFP module
De Vigor 2135F serie wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km – RX1490/1550 nm – TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland.

Productspecificaties

Merk

DrayTek

DrayTek

Vigor 2135FV Glasvezel Gigabit router

Nog maar 9 op voorraad!

189,95 incl. BTW
156,98 excl. BTW

Voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
Reuze assortiment
Voor €5 bij je thuisbezorgd!
Niet goed, geld terug
Productomschrijving

Vigor 2135FV Glasvezel Gigabit router, inclusief fiber module RX 1490/1550 nm – TX 1310 nm – SC receptacle – 20km – 100/1000Mbps en XFpakket, 4 Gigabit LAN poorten, 2 FXS poorten, 2 USB poorten, 2 VPN

De Vigor 2135F serie bestaat uit glasvezel routers voor het particuliere en klein zakelijke marktsegment, geschikt voor FttH. De router heeft een Gigabit glasvezel slot en 4 Gigabit LAN poorten. Op de LAN interfaces kunnen tot 4 LAN subnetten worden gecreëerd, optioneel gecombineerd met tag based VLAN. De Vigor 2135F serie is standaard uitgerust met 2 FXS poorten voor Voice en 2 USB poorten die te gebruiken zijn voor storage, printer of 4G backup.

Verder heeft de router uitgebreide DrayTek functionaliteiten, zoals een firewall, VPN server voor 2 simultane VPN verbindingen, Access Point Management, Hotspot Webportal met social login en nog veel meer functionaliteiten.

Wireless
Het ac-model heeft zowel een 802.11ac (867 Mbps) als ook een 802.11n (300 Mbps) access point. Beide wireless frequenties kunnen simultaan opereren.

SFP module
De Vigor 2135F serie wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km – RX1490/1550 nm – TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland.

Productspecificaties

Merk

DrayTek