MikroTik SFP module S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

Productomschrijving

De MikroTIk SFP module S-85DLC05D is een 1.25G SFP transceiver met een 850nm Dual LC-connector. De SFP module S-85DLC05D van MikroTik is te gebruiken voor een maximaal 550 meter Multi Mode glasvezelverbinding met DDM. De units zijn getest en te gebruiken met RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2Hnd, RB2011UAS-2Hnd-IN en CCR1036-12G-4S. Units zijn tevens te gebruiken met niet-MikroTik SFP apparaten.

Productspecificaties

Merk

MikroTik

MikroTik

MikroTik SFP module S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

Op voorraad

14,95 incl. BTW
12,36 excl. BTW

Onze collega’s staan iedere werkdag voor u klaar
Voor 17:30 besteld, dezelfde dag verzonden.
Reuze assortiment
Niet goed, geld terug
Productomschrijving

De MikroTIk SFP module S-85DLC05D is een 1.25G SFP transceiver met een 850nm Dual LC-connector. De SFP module S-85DLC05D van MikroTik is te gebruiken voor een maximaal 550 meter Multi Mode glasvezelverbinding met DDM. De units zijn getest en te gebruiken met RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2Hnd, RB2011UAS-2Hnd-IN en CCR1036-12G-4S. Units zijn tevens te gebruiken met niet-MikroTik SFP apparaten.

Productspecificaties

Merk

MikroTik